rus
Кривой Рог
01:48

Велкир Груп, ООО

юридический
г. Кривой Рог, ул. Студенческая, дом 4, оф. 4
фактический
г. Кривой Рог, ул. Студенческая, дом 4, оф. 4
Величко Алексей Николаевич, директор
на Флагма с 19 декабря 2017
+380 (96) 638-XX-XX,  +380 (68) 918-XX-XX,  xxxxx

Деятельность

ТОВ «Велкір Груп» створено для задоволення потреб клієнтів у продукції лісопереробки українського походження.

Основним принципом діяльності нашої компанії є розвиток економіки України та прозорості взаємовідносин з нашими клієнтами та постачальниками.

Ми не продаємо ліс у круглому вигляді !!! Реалізуємо тільки продукти переробки дров, тех-сировини, пиловочника дуба, ясеня, граб, сосни, смереки. Співпрацюємо з деревопереробними підприємствами в Україні, Європі, Африці, на Дальному і Ближньому сходах, на Кавказі - постачаючи сировину, напівфабрикати та напівфабрикати для меблевої, столярної та будівельної галузей.

За допомогою досвідчених співробітників «Велкір Груп» - фахівці з маркетингу, логістики, ВЭД, економічного планування, різних технологій інвестування та деревопереробки сприяємо створенню коопераційних взаємин між лісгоспами, заготовителями сировини, підприємствами первинного розкрою сировини, сушільними, столярними виробництвами, транспортними компаніями, виробниками і посточальниками техніки і станків для переробки, пропонуючи кожному нашему контрагенту прийнятну схему повного завантаження існуючих потужностей виробництва, з гарантованою реалізацією продукції і можливості до розширення виробничих потужностей при окупності інвестицій в найкоротших термінах.

Виробляєм і реалізуем на власних пром. майданчиках:
- дрова колоті з твердих порід деревини - дуб, ясень, граб;
- скіпу розпалюванну з сосни;
- послуги з сушіння пиломатеріалів у сушильних камерах в м. Кривому Розі;
- меблеві, паркетні заготівки, фрезу, клеєний щит, балки з ясеня та дуба;
- дошку не обрізну і обрізну, брус - пиломатеріали (природна вологість, сухостійні, сушені в сушільних камерах) з дуба, ясеня, сосни, смереки;
- садові лавки, столики, качелі, столики будь-яких комплектів дачного або вуличного типу, стільці, полички, шафи, тумбочки, вішалки, підставки для взуття, кухонні дошки та дошки для піцци, стійки для торшерів, комплектуючі для світильників, вагонку, полову доску и т. д .

Завдяки нашій активній життєвої позиції ми змогли встановити партнерські взаємини з споживачами продукції деревопереробки практично у всіх країнах світу. І постійно посилюємо позитивну думку нерезидентів про зростання потенціалу української економіки та фахівців нашої галузі.

Компания образована в 2015 году, численность 50 чел.
просмотров: 47

Регистрация: 19 дек 2017      индекс активности: F 0.0

×
×
×
×
×