eng
All categories
Kryvyi Rih
Известь для сельского хозяйства (фасованная и навалом)
Известь для сельского хозяйства (фасованная и навалом) - photo 1 Известь для сельского хозяйства (фасованная и навалом) - photo 2 Известь для сельского хозяйства (фасованная и навалом) - photo 3 Известь для сельского хозяйства (фасованная и навалом) - photo 4
Renewed: 29 October 2020, 13:53

Известь для сельского хозяйства (фасованная и навалом)

UAH 2,800/ton
wholesale price
from UAH 2,000/ton
Климин Дмитрий Владимирович
региональный менеджер
Flagma member since 2 December 2008

Description

У будівництві:
- Вапно додається в штукатурні суміші, розчини для кладки цегли в цілях додання їм міцності і пластичності.
- Вапно підвищує водостійкість бетону.
- Вапно застосовується для побілки погребів, гаражів. Завдяки своїй низькій вартості вапняна побілка застосовується в під'їздах будинків.

У тваринництві:
- Завдяки своїм антисептичним властивостям, вапно застосовується для побілки приміщень, в яких утримується птиця або домашні тварини.

У сільському господарстві:
- Вапно використовують для побілки дерев. Побілка дерев вапном оберігає кору від сонячних опіків і допомагає боротися з різними шкідниками.

- Пушонка, гашене вапно або гідроксид кальцію (неорганічна сполука у вигляді білого порошку) використовують для вапнування ґрунту, якщо рівень кислотності нижче 5,5.
( НЕгашене вапно для мікроорганізмів у ґрунті буде небезпечним! )
( Гашене вапно вносять у ґрунт восени або навесні після оранки, щоб воно поступово під час дощу проникало вглиб. Якщо ви город не перекопуєте, а провапнувати ґрунт потрібно, то розподіліть відро пушонки на 1 м2 і пройдіться пласкорізом. )
- Гашене вапно використовують як засіб боротьби з личинками і жуками.

У господарстві:
- Вапно використовують для обробки дерев'яних предметів, які взаємодіють із ґрунтом (паркани, ніжки ослонів, опори для рослин і т. д.). Це дозволить сповільнити процес гниття й стане захистом від шкідників.

- Для побілки льоху, профілактика від цвілі.
На кожній дачі є льох, де зберігаються овочі, садовий інструмент та інші необхідні в господарстві предмети. Вапно стане прекрасним профілактичним засобом у боротьбі зі цвіллю в льосі.

Рибництво

У присадибних водоймах, які не випорожняються на зимовий період, накопичуються органічні речовини, відмерлі рослини і зоопланктон, не з’їдені комбікорми та екскременти риб. Окислення (розкладання) цих органічних речовин потребує великої кількості кисню. Щоб прискорити мінералізацію органічних речовин і підвищити вміст розчиненого у воді кисню, застосовують вапно.
Присадибні водойми вапнують негашеним (СаО) або гашеним (Са(ОН)2) вапном та перемеленим вапняком (СаСО), які мають різну нейтралізуючу здатність (1кг негашеного вапна в середньому відповідає 1,3кг гашеного або 1,8кг вапняку). Визначаючи норму, потрібно враховувати конкретні умови водойми (по сухому ложу чи по воді, водойма з рибою чи після облову, склад донних відкладень, якість води, рівень рН тощо).
Оптимальна норма внесення негашеного вапна з метою дезінфекції водойми: по сухому ложу — 0,5кг на 10м², по зволожених ділянках — 1-1,2кг на 10м². За необхідності вапно вносять по воді двічі на місяць з травня до середини червня за 2-3 дні до внесення азотно-фосфорних добрив із розрахунку 0,1 кг на 10 м².
Застосування підвищених доз вапнування по воді в невеликих водоймах може призвести не тільки до загибелі зоопланктону та зообентосу, а й завдати шкоди рибі. Тому використовувати як добрива, так і вапно потрібно дуже обережно. Підвищені дози вапнування можна застосовувати тільки по сухому ложу водойми та по воді після облову риби, коли в цьому є необхідність (дезінфекція водойми у зв’язку з захворюванням риби).

Ad number: 923582   |  views: 420  
Flagma member since 2 December 2008

Similar ads

3
Известь для дезинфекции (фасованная)
UAH 2,800/t  
Wholesale price
from UAH 2,500/t
Укрстройактив, LLC, UA, 212 km +16 ads
Известь гашеная используется в виде 10-ти и 20%-ной взвеси. Для приготовления 10% -ной взвеси берут 1 кг негашеной извести и гт 1 л воды. К...
3
Известь для рыбоводства (фасованная)
UAH 2,800/t  
Wholesale price
from UAH 2,500/t
Укрстройактив, LLC, UA, 212 km +16 ads
В рыбоводных прудах известь вносят по ложу и по воде. Известкуют ложе прудов с кислыми болотистыми почвами. Главная цель здесь — устранение кислой...
UAH 1,200/t
Стройиндустрия, LLC, UA, 212 km +5 ads
Известь для почвы, для сельского хозяйства
Show more
Contact the company
Климин Дмитрий Владимирович
региональный менеджер
By phone
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account