rus
Кривой Рог
14:47
Известь негашеная молотая (вапно негашане мелене) по 15 кг
Известь негашеная молотая (вапно негашане мелене) по 15 кг - фото 1 Известь негашеная молотая (вапно негашане мелене) по 15 кг - фото 2 Известь негашеная молотая (вапно негашане мелене) по 15 кг - фото 3
Обновлено: 1 июля 2020, 12:17

Известь негашеная молотая (вапно негашане мелене) по 15 кг

3 100 грн/тонна
оптовая цена
от 2 700 грн/тонна
Климин Дмитрий Владимирович
региональный менеджер
,  Кривой Рог, UA
на Флагма с 2 декабря 2008

Описание

У будівництві:
- Вапно додається в штукатурні суміші, розчини для кладки цегли в цілях додання їм міцності і пластичності.
- Вапно підвищує водостійкість бетону.
- Вапно застосовується для побілки погребів, гаражів. Завдяки своїй низькій вартості вапняна побілка застосовується в під'їздах будинків.

У тваринництві:
- Завдяки своїм антисептичним властивостям, вапно застосовується для побілки приміщень, в яких утримується птиця або домашні тварини.

У сільському господарстві:
- Вапно використовують для побілки дерев. Побілка дерев вапном оберігає кору від сонячних опіків і допомагає боротися з різними шкідниками.

- Пушонка, гашене вапно або гідроксид кальцію (неорганічна сполука у вигляді білого порошку) використовують для вапнування ґрунту, якщо рівень кислотності нижче 5,5.
( НЕгашене вапно для мікроорганізмів у ґрунті буде небезпечним! )
( Гашене вапно вносять у ґрунт восени або навесні після оранки, щоб воно поступово під час дощу проникало вглиб. Якщо ви город не перекопуєте, а провапнувати ґрунт потрібно, то розподіліть відро пушонки на 1 м2 і пройдіться пласкорізом. )
- Гашене вапно використовують як засіб боротьби з личинками і жуками.

У господарстві:
- Вапно використовують для обробки дерев'яних предметів, які взаємодіють із ґрунтом (паркани, ніжки ослонів, опори для рослин і т. д.). Це дозволить сповільнити процес гниття й стане захистом від шкідників.

- Для побілки льоху, профілактика від цвілі.
На кожній дачі є льох, де зберігаються овочі, садовий інструмент та інші необхідні в господарстві предмети. Вапно стане прекрасним профілактичним засобом у боротьбі зі цвіллю в льосі.

Рибництво

У присадибних водоймах, які не випорожняються на зимовий період, накопичуються органічні речовини, відмерлі рослини і зоопланктон, не з’їдені комбікорми та екскременти риб. Окислення (розкладання) цих органічних речовин потребує великої кількості кисню. Щоб прискорити мінералізацію органічних речовин і підвищити вміст розчиненого у воді кисню, застосовують вапно.
Присадибні водойми вапнують негашеним (СаО) або гашеним (Са(ОН)2) вапном та перемеленим вапняком (СаСО), які мають різну нейтралізуючу здатність (1кг негашеного вапна в середньому відповідає 1,3кг гашеного або 1,8кг вапняку). Визначаючи норму, потрібно враховувати конкретні умови водойми (по сухому ложу чи по воді, водойма з рибою чи після облову, склад донних відкладень, якість води, рівень рН тощо).
Оптимальна норма внесення негашеного вапна з метою дезінфекції водойми: по сухому ложу — 0,5кг на 10м², по зволожених ділянках — 1-1,2кг на 10м². За необхідності вапно вносять по воді двічі на місяць з травня до середини червня за 2-3 дні до внесення азотно-фосфорних добрив із розрахунку 0,1 кг на 10 м².
Застосування підвищених доз вапнування по воді в невеликих водоймах може призвести не тільки до загибелі зоопланктону та зообентосу, а й завдати шкоди рибі. Тому використовувати як добрива, так і вапно потрібно дуже обережно. Підвищені дози вапнування можна застосовувати тільки по сухому ложу водойми та по воді після облову риби, коли в цьому є необхідність (дезінфекція водойми у зв’язку з захворюванням риби).

Номер объявления: 923584   |  просмотров: 1852  
,  Кривой Рог, UA
на Флагма с 2 декабря 2008

Похожие объявления

3
Известь для дезинфекции (фасованная)
2 800 грн/т  
Оптовая цена
от 2 500 грн/т
Укрстройактив, ООО, Кривой Рог +16 объявлений
Известь гашеная используется в виде 10-ти и 20%-ной взвеси. Для приготовления 10% -ной взвеси берут 1 кг негашеной извести и гт 1 л воды. К...
2
Известь гидратная-гашеная (пушонка) в п/п мешках
3 900 грн/т  
Оптовая цена
от 3 700 грн/т
Укрстройактив, ООО, Кривой Рог +16 объявлений
Гидратная известь (пушонка) применяется главным образом в строительной промышленности (штукатурные смеси и кладочные растворы) и для охраны...
Шары стальные мелющие для шаровых мельниц ф40-60-80-100;120
15 500 грн/т  
Оптовая цена
от 15 000 грн/т
Крат, ЧП, Кривой Рог +21 объявление
Шары стальные мелющие применяются в горнорудной, угольной, цементной и иных отраслях промышленности в механизмах шаровых мельниц, выполняя функцию...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Климин Дмитрий Владимирович
региональный менеджер
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет